HOROSKOP: Jaké ženy jsou podle znamení zvěrokruhu ty nejlepší manželky? Žebříček všech znamení!

- REKLAMA -

Pojďte se s námi podívat na horoskop, jehož cílem je podle vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu určit, jaké jsou ty nejlepší manželky.

- Reklama -

Partnerský Horoskop, téma, které zajímá mnoho lidí. Proto jsme si pro vás i dnes jeden připravili. Každý člověk je jiný a tedy pro každého muže je ideální manželka trochu jiná. Pro jednoho to může být žena, která umí dobře vařit a starat se o domácnost, pro jiného zase taková, kterou nikdy nebolí hlava. Každý má svůj vlastní vysněný ideál. Zatímco někdo preferuje “ženu domácí”, jiný touží po nezávislé a ambiciózní ženě.

Co na to ale říkají hvězdy? V následujícím článku se podíváme na žebříček nejlepších manželek na základě znamení zvěrokruhu. Začneme pěkně od posledního místa až po první. Pojďme se tedy podívat na tento horoskop!

- Reklama -

12. Místo – Štír

horoskop - štír

Žena narozená v tomto znamení se vyznačuje svou krásou a bystrostí. Není však nejideálnější kandidátkou na roli manželky. Muž, který si ji vezme za ženu, se musí smířit s tím, že spolu s ní přijímá i dobrovolné otroctví.

O její přízeň se budete muset ucházet až do stáří, nemluvě o tom zvyknout si na složitý charakter této ženy. Jsou to ženy hrdé a dominantní, se kterými není radno pouštět se do hádek.

11. Místo – Ryby

horoskop - ryby

Lepší je vzít si kočku do domu, než oženit se a Rybou: výsledek bude stejný. Žena v tomto znamení je nadpozemské stvoření. Umožní vám pohladit ji a pomazlit se, ale jen tehdy, pokud má náladu.

Muže přitahuje jejich křehkost a nejednou se stane, že kvůli nim ztrácejí zdravý úsudek. Po rozchodu s nimi může zástupce silnějšího pohlaví ztratit smysl života a dostat se do deprese. Je to o důvod víc, proč byste se s nimi neměli dávat dohromady.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
( 1 z 6 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJmysmezeny.sk
SHARE