Horoskop šílenosti: Jak moc jste šílení podle znamení zvěrokruhu?

- REKLAMA -

Připadáte si jako někdo, na koho by seděla definice šílenosti? Možná to nebude tak úplně vaše vina. Podle data narození se dá totiž předpovědět, jakou dávku šílenosti jste do vínku dostali.

- Reklama -

Znáte někoho, kdo miluje adrenalin a do všeho se pouští opravdu naplno? Pak je dost možně, že takový člověk bude narozen ve znamení zvěrokruhu, které mají do vínku danou větší míru šílenosti. Každé znamení má totiž své charakteristické znaky, které nám mohou napovědět, jaké má člověk slabé a silné stránky. Dnes se podíváme právě na to, jak jste šílení podle znamení zvěrokruhu.

Beran – Úroveň šílenosti 30%

- Reklama -

Pokud se chystáte třeba do hor, vezměte si s sebou Berana. Mají rádi extrémy, ale na druhé straně dokáží vždy podat pomocnou ruku. Následují svůj cíl a většinou ho i dosáhnou. V hlavě mají mnoho plánů, které někdy vypadají naprosto šíleně. Jejich odvahu a vytrvalost jim druzí mohou jen závidět.

Býk – Úroveň šílenosti 40%

Tvrdohlavost – hlavní rys tohoto znamení. Je pro ně velmi důležité, aby dokázali svou pravdu. Kvůli tomu jsou v očích cizích lidí mírně divní. Býk je chápavý, má dobré srdce a železnou vůli. Mají rádi, když mohou zapůsobit na své okolí. Pro obdiv okolí dokáží překonat svůj strach a udělat něco, co by sami neudělali.

Blíženci – Úroveň šílenosti 100%

Nejbláznivější znamení. Jsou nestálí, povrchní a nevíte, co si na vás připraví. To je i důvod, proč s nimi nikdy není nuda. Mají množství skvělých příběhů a příhod ze života, díky čemuž je jasné, že se na výletech umí pořádně odvázat!

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJtruefalse.sk
SHARE