Horoskop na leden: Láska, práce, peníze a rodina. Jak začnou nový rok lidé narození ve znamení Berana?

- REKLAMA -

Jak na tom budou na začátku roku 2019 lidé narození ve znamení Berana? Na to se podíváme v dnešním horoskopu, který vám napoví, jak si podle vašeho znamení zvěrokruhu povedete ohledně lásky, zdraví, práce a financí.

- Reklama -

Mars navazuje na předešlý měsíc a pokračuje v působení ve vašem ohnivém teritoriu. Jste bystří a aktivní, na druhou stranu se však i rychleji vyčerpáte a to hlavně kvůli kvadratuře Slunce k vašemu znamení. Tento stav přetrvává až do 19. ledna, přičemž je signalizováno, že můžete zaznamenat i kolísavost ve vašem zdraví.

Naopak v lásce nastává trochu více zábavy, protože se Venuše přesouvá 7. ledna do znamení Střelce a aktivně se přátelí s vaším vládcem Marsem. Své nové protějšky bavíte a rozhodně na ně děláte dobrý dojem. Co se týče práce, máte trochu náročné období. Merkur si dělá od 5. ledna zastávku ve znamení Kozoroha, čímž negativně zasahuje do mnoha záležitostí.

Znamení Beran – Láska

V tomto měsíci můžete očekávat veliké věci. Budete mít spoustu příležitostí někoho lapit. Jste přitažliví, takže byste se neměli stydět někoho oslovit. Na opačné pohlaví nejlépe zapůsobíte svým humorem a sexappealem. V lásce se máte vskutku na co těšit.

V tomto období jste společensky hodně aktivní, není tedy nic zvláštního, pokud se zájemců sejde několik najednou. Jen pozor Berani, všechno najednou obsáhnout nemůžete, i když byste si to přáli! Hvězdy pro vás utváří výborné příležitosti kolem 30. ledna. Na obzoru se objeví někdo, z koho se vám doslova zatočí hlava.

A jak to budou mít Berani ohledně práce? Na to se podívejte na další stranu.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJastrohled
SHARE