Jak skončila holčička z populární reklamy na Kofolu? Sláva jí štěstí nepřinesla!

- REKLAMA -

„A tatí?“„No?“„A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?“ Dívenku z reklamy na Kofou znají snad všichni. A to nejen u nás v Česku, ale i u sousedů na Slovensku. Slávu, o kterou mnoho dívek urputně zápolí, si vydobyla jednou jedinou reklamou, na jejíž natáčení si už ani nemůže vzpomenout. Štěstí jí sláva ale nepřinesla.

- Reklama -

Kdo by neznal fenomenální reklamu na Kofolu, která nás baví každou zimu už řadu let? Roztomilá kudrnatá holčička, která v ní vystupuje, už dávno ale není malou dívenkou. Vyrostla z ní dospělá žena. Sláva, kterou jí reklama získala, jí ale šťastnou neudělala.

Z roztomilé holčičky vyrostla dospělá žena.

- Reklama -

Sandře je dnes už devatenáct let a vyrostla z ní opravdu krásná mladá žena. Novináři ji nahánějí snad neustále. Chtějí ji fotit, dělat s ní rozhovory. Dívka se ale pozornosti médií vyhýbá. Na zprávy novinářů nereaguje a odmítá se vyjádřit na kameru i mimo ni. Chce si prostě jen žít svůj klidný život a po popularitě netouží.

V současné době studuje v Rokycanech a o tom, že je onou dívenkou z naší oblíbené reklamy, se příliš nešíří. Kdo ji nepozná, tomu nic neřekne.

Jak vypadá dnes? A proč se tak uzavřela před světem? Víc se dozvíte na následující stránce.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJextra.cz
SHARE