Proč Hollywood ztratil zájem o tohoto herce z Harryho Pottera? Důvod vás šokuje!

- REKLAMA -

Filmy o Harrym Potterovi se staly jedněmi z nejúspěšnějších filmů všech dob. Z většiny těch, kteří si v nich zahráli, jsou dnes úspěšní herci, kterým se nabídky jen hrnou. O Rupertu Grintovi, který hrál Harryho nejlepšího kamaráda Rona, ale není skoro slyšet.

- Reklama -

První kniha o Harrym Potterovi vyšla v roce 1997. Přeložena byla do 67 jazyků a získala si miliony fanoušků po celém světě. Bylo proto jen otázkou času, než se knihy ujme některé z filmových studií a začne s natáčením. Práva na filmové zpracování nakonec zakoupila společnost Warner Bros. Pictures. Podle sedmi knih natočili osm celovečerních filmů (poslední kniha byla rozdělena na dva filmy – ale to jistě víte!).

Filmy sklidily u svých fanoušků velké úspěchy.

- Reklama -

Jednoho z trojice hlavních hrdinů, Rona Weasleyho, ztvárnil herec Rupert Grint.

Kromě toho, že hrál v 7 filmech o Harrym Potterovi, si zahrál i v několika dalších filmech. Stejně jako ostatní dětští herci, se i Rupert stal okamžitě miláčkem publika.

Rupert Grint a Emma Watson v jednom ze svých úplně prvních rozhovorů:

Zdálo se, že všichni tři herci: Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint mají před sebou hvězdnou kariéru. Od posledního filmu už ale uběhlo 7 let. A zatímco Emma i Daniel se úspěšně uchytili ve světě filmu a divadla, o mladém Rupertovi totéž říci nelze.

Herci je nyní 29 let a vůbec se nechová jako jeho Hollywoodští kolegové.

Žije skromně, nevyhledává žádné večírky, nekupuje luxusní auta, a dokonce přiznal, že vlastní jen jeden pár bot.

Není to žádné překvapení, Rupert byl vždycky méně extrovertní než jeho kamarádi. Pozornost nevyhledával a sláva ho spíše obtěžovala. Už kdysi se nechal slyšet, že by si přál umět být neviditelným.

A tak, zatímco Daniel si užívá vydělané miliony a žije si na vysoké noze, Rupert si za své peníze pořídil jen jediné auto – zmrzlinářský vůz!

Jak k tomu došlo? Přečtěte si víc na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJviralmotion
SHARE