Byl by z vás dobrý detektiv? Zkuste si poradit s kriminální hádankou!

- REKLAMA -

Dámy a pánové. Jelikož moc dobře víme, že vám hádanky baví, i dnes jsme si pro vás jednu připravila. Ta dnešní bude kriminální a vy si zahrajete na detektiva. Vaším úkolem totiž bude odhalit vraha!

- Reklama -

Kriminální hádanky jsou skvělé a často prověří naše logické myšlení a uvažování. Tato hádanka nebude moc obtížná, ale i tak u ní budete muset zapojit pár mozkových závitů a věříme, že se u ní alespoň trochu zamyslíte. No, my nebudeme zdržovat a vrhneme se společně rovnou k zadání.

Zadání

- Reklama -

Na samotě u lesa, v jedné chaloupce, žil starý muž. Jednoho dne, ve čtvrtek ráno, si pošťák, který mu šel přinést poštu všiml, že muž je mrtvý. Neváhal a zavolal proto policie. Když policie dorazila na místu činu, našli dvě neotevřené láhve mléka z mlékárny, pondělní noviny od muže, který je rozváží a následně neotevřenou poštu od pošťáka. Policii v ten moment bylo okamžitě jasné, kdo je vrahem. Vaším úkolem je zjistit, kdo ze zmíněných mužů je vrahem.

Nespěchejte, pořádně si zadání přečtěte a jakmile si budete jistí svou odpovědí, pokračujte ve čtení na druhé straně, kde najdete řešení.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJstorypick
SHARE