Co se stane, když do nádrže auta nalijete Coca-Colu? Podívejte se na video!

- REKLAMA -

Nemusíte být zrovna expert na spalovací motory, abyste věděli, že pokud do nich nalijete látku, která ke spalování není určená, výsledek bude nejspíš nežádoucí.

0
7887
- Reklama -

I přesto se však nechvalně známý YouTuber TechRax rozhodl zjistit, co se stane, když starý dobrý benzín nahradí Coca-Colou. Jako testovací vůz použil ojeté BMW z roku 2003.

Dost možná dokážete odhadnout, co se stalo.

TechRax si získal jméno zátěžovými testy mobilních telefonů, které se někdy jevily jako rozumné, ale někdy také jaké zcela absurdní. Tento experiment tedy od jeho běžné tvorby není úplně daleko, avšak i přesto se jedná o něco trochu jiného.

Samotný experiment byl poměrně jednoduchý.

TechRax do nádrže vozu nalil 2 litry coly a poté se pokusil s ním odjet. V nádrži se však nacházel ještě zbytek benzínu, který mu na chvíli umožnil běžně projíždět ulicemi, poté však již došlo na komplikace. Auto nakonec zcela umřelo a nebylo možné ho opětovně nastartovat.

Zcela očividně se jedná přinejmenším o hloupý test, avšak tato skutečnost pro většinu komentujících nebyla tou nejvíce znepokojivou.

Mnohem více se jim nelíbilo autorovo rozhodnutí vyjet s autem na veřejné silnice, kde se setkával s dalšími vozy a také chodci. Všem nám nejspíš bylo jasné, že motor se po chvíli zadře. Snad to tedy bylo jasné také TechRaxovi.

Video, které zachycuje, jak celý experiment probíhal, najdete na další straně!

- Reklama -