Tyto dva typy žen chtějí muži nejvíce! Patříte mezi ně také?

- REKLAMA -

Po staletí se hodně žen snažilo zjistit, jaké vlastnosti osobnosti a chování jsou pro muže nejatraktivnější.

- Reklama -

Existuje tolik odpovědí, kolik ke je na světě lidí. Každý člověk je totiž unikátní a originální. Každý má jiný vkus a jiné požadavky od opačného pohlaví. Podle psychologů bylo však nedávno zjištěno, jaké dva typy žen muži chtějí nejvíce. My se na ně dnes společně podíváme. U každého z nich najdete kratší charakteristiku.

Matka

Psychologové tvrdí, že dívky hledají otcovské muže a chlapci hledají mateřské ženy. Tyto tendence jsou hluboce zakořeněny do našeho podvědomí a mají spoustu společného s tím, jak vnímáme domácí prostředí. Jinými slovy založíme naše ideály dokonalého bydlení na zkušenostech z našeho dětství, kdy jsme se cítili bezpečně, pohodlně a šťastně. Bylo zjištěno, že muže přitahují ženy, které připomínají matku.

Chtějí, aby o ně bylo postaráno a chtějí se cítit bezpečně a spokojeně. Muži prostě touží po ženách, které se umí postarat o ně a o domácnost. O ženách, které umí vařit a nedělá jim problém uklízet. Jedná se o trochu primitivnější lidský instinkt, který si vyvinul již v době, kdy hlavním lidským posláním bylo přežít.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJbetterme
SHARE