Věříte na duchy? Podle těchto 5 znamení poznáte, že u vás doma straší!

- REKLAMA -

Zhasněte světla, zapalte svíčky a dejte se do čtení! Tedy pokud se nebojíte…

- Reklama -

Paranormální či nadpřirozené jevy jsou předmětem lidského zájmu již dlouhá staletí, ne-li tisíciletí. Dnes žijeme v poměrně racionální době, kdy věřit na duchy či jiné nadpřirozené bytosti již není zcela obvyklé a pokud na ně věříte, lidé vás mají za blázny.

Nicméně i když to nechceme přiznat, v hloubi duše chceme věřit tak trochu všichni. Nadpřirozeno nás totiž přirozeně láká a snad každý by se chtěl alespoň na chvíli ocitnout ve světě Harryho Pottera.

- Reklama -

Pokud však tuto záležitost vidíte spíše z toho temného úhlu pohledu, můžete mít strach, že vás nějaký duch sleduje. Jak poznáte, že u vás v domě straší? S námi si můžete přečíst o několika znameních, podle kterých poznáte, že se ve vaší blízkosti nachází duch.

Tak pojďme na to!

1. Chladná místa či závany větru

Lidé zabývající se paranormálními jevy věří, že náhodné chladné závany jsou projevem duchů, obzvláště pokud se objeví zničehonic. Je však zároveň dobré mít na paměti, že u těchto závanů lze většinou rychle a jednoduše odhalit jejich původ, takže si vždy všímejte, zda se ve vašem okolí nenachází větráky, otevřená okna a dveře či cokoli jiného, co by je mohlo způsobit.

2. Pocit, že vás někdo sleduje

Pokud se neustále ohlížíte přes rameno a máte za to, že za vámi někdo stojí, vaše mysl vám možná nevěší bulíky na nos. Vaše intuice vám často dokáže prozradit, že nejste sami, a to i když víte, že po fyzické stránce v domě či bytě sami skutečně jste.

Možná ještě hrozivějším projevem duchů může být pocit, že se vás někdo dotkne, přestože kolem vás nikdo jiný není. Můžete cítit dotek, škrábnutí či zatahání za oblečení. Tento pocit zpravidla znamená, že se někdo snaží získat vaši pozornost.

Pokračování na další straně!

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJHelloGiggles
SHARE