Býval to profesionální kulturista. To, co ho zabilo pije mnoho lidí každý den!

- REKLAMA -

Každý z nás určitě alespoň jednou za život vyzkoušel energetický nápoj. Někteří z nás je pijí dokonce pravidelně a právě tací by se měli mít na pozoru.

0
16071
- Reklama -

Jedná se o nealkoholické pití, které je známé tím, že zvyšuje hladinu energie a fyzické aktivity konzumenta. Avšak pravda je taková, že obsažená energetická hodnota vysoká není. Ve skutečnosti v důsledku přidání kofeinu, taurinu, vitamínů a dalších látek se člověku zvyšuje pozornost. Tyto látky mají stimulační efekt, který vám mírně zvýší fyzický výkon.

Dean Wharmby

Dean se proslavil jako profesionální kulturista. Jeho životní styl však nebyl zrovna nejzdravější, na což později i doplatil. Během dne konzumoval více než 10 000 kalorií denně, aby si udržel svalovou hmotu. Jeho každodenní strava sestávala z rychle připravovaných jídel z fast foodů a energetických nápojů.

Energetické nápoje, které Dean pil, mu na začátku přinášely ohromné ​​soustředění a více energie. V jeho světě kulturistické kariéry mu to přinášelo nové, obrovské možnosti jak co nejefektivněji pracovat na svém těle.

Co se ale potom stalo? Na to se podívejte na další straně.

- Reklama -