Toto byste určitě neměly dělat během menstruace! 9 nebezpečných omylů všech žen.

- REKLAMA -

Den jako každý druhý, a přesto jiný. Začala vám menstruace. Však co, každý měsíc ji máte, není o čem mluvit. Ale mýlíte se, protože v tyto dny byste měla více odpočívat a relaxovat. Dnešní článek vám, milé dámy, poví něco o tom, jak se při svých dnech chránit, a to nejen z hygienických důvodů. Měly byste se vyvarovat některých aktivit, abyste předešly zbytečným zdravotním komplikacím.

- Reklama -

Menstruace není nemoc, což je pravda. Přesto je to období, kdy žena může pociťovat jisté zdravotní problémy, jako je bolest břicha, hlavy, nauzea, nebo je přes den více unavená. Přestože se snaží podávat stejný výkon jako když „své dny“ nemá, často to zcela úplně nevyjde. A ruku na srdce, dámy, která z vás by přiznala, že je to kvůli měsíčkům. Jistě se mezi námi najdou ženy, které se o menstruaci mluvit nestydí, ale také je spousta těch, které by ani za nic nepřiznaly, že „to“ zrovna mají a potřebují si i přes den aspoň půl hodiny jen tak sednout.

Sepsali jsme pro vás 8 aktivit a činností, kterých byste se měly při menstruaci rozhodně vyvarovat.  Řekněte o nich i vašim partnerům, aby věděli, proč zrovna teď nechcete jít na dvacetikilometrovou túru do táhlého kopce nebo se odmítáte účastnit neplánovaného alkoholového dýchánku.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
7
8
9
( 1 z 9 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJhttp://navodynapady.cz
SHARE