Bezcitná řidička přejela dvě káčátka, která přecházela silnici před McDonaldem!

- REKLAMA -

Na světě se bohužel vyskytují lidé, jejichž bezohledné chování zkrátka nelze vysvětlil ani pochopit, a tato řidička je jednou z nich.

- Reklama -

Vicky Smithová nemohla uvěřit svým očím, když si u okýnka v McDonald’s v anglickém městě Skegness objednávala jídlo a uviděla, jak řidička před ní přejela dvě kachní mláďata, která se opozdila při přecházení silnice.

Ani špetka lítosti

Matka dvou dětí tvrdí, že řidička Renaultu Megane nevykazovala jedinou zmínku lítosti a bez jediného ohlédnutí odjela k dalšímu okýnku. Devětatřicetiletá Vicky, která byla v autě se svými dvěma dětmi ve věku 7 a 5 let, říká, že incident zasáhl celou její rodinu.

- Reklama -

„Zůstali jsme naprosto beze slov – ani se neohlédla zpět poté, co to udělala. Můj syn byl rozrušený. Když jsme se poté vraceli, viděli jsme, jak kachní matka své mladé hledá. Nemohli jsme uvěřit, že by někdo byl tak bezcitný,“ říká Vicky.

„Objednala si jídlo a poté je prostě přejela. Mysleli jsme, že by nevadilo, kdyby musela pár minut počkat, než odejdou, aby mohla projet. Určitě je viděla,“ dodává.

Jak tento krutý a bezcitný čin nesl její syn Saul, se dočtete na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJMetro.co.uk
SHARE