Vyberte si jeden alchymistický symbol a zjistěte, co právě teď nejvíce potřebujete!

Dnes pro vás máme připravený další psychologický test, podle kterého zjistíme, co ve svém životě momentálně nejvíce potřebujete. Test je samozřejmě naprosto jednoduchý a zvládne ho každý z vás.

0
44679

Vaším úkolem bude podívat se na obrázek nad tímto textem a vybrat si jeden alchymistický symbol a to ten, který se vám líbí nejvíce. Následně pokračujte ve čtení níže, najděte symbol, který jste si vybrali a přečtěte si o tom, co ve svém životě momentálně potřebujete nejvíce. Tak co, můžeme se vrhnout společně na tento psychologický test?

Lev

Lev znázorňuje moc a nadvládu. Jste člověk, který spíše určuje pravidla, než aby se řídil pravidly jiných lidí. Jste člověk, který věci často mění a má touhu ovládat osud. Toužíte po jakési nadvládě nad všemi, avšak nedělá to dobrotu. Snažíte se často pracovat na svých snech, avšak ty vás pohltí natolik, že se cítíte jak v kleci a už to nezvládáte. To je hlavním důvodem, proč věci těsně před dokončením vzdáváte. Ve svém životě momentálně potřebujete klid a harmonii, ale také přijít na svůj životní cíl.

Přesýpací hodiny

Pokud jste si vybrali právě tento znak, znamená to, že jste se zasekli v čase – stojíte stále na místě. Je velmi pravděpodobné, že jste v minulosti procházeli těžkým obdobím a situacemi, které vás dost poznamenaly. Jste člověk, který se nemůže pohnout dál. To, co v životě potřebujete nejvíce, je posunout se dál, zapomenout na minulost a soustředit se pouze na přítomný okamžik a na to, co vás v budoucnu čeká. Začněte žít tady a teď a věci začnou skutečně fungovat.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah