8 typů spolubydlících, které potkáš na každém intru nebo koleji. Se kterým z nich jsi bydlel ty?

- REKLAMA -

Středoškolská i vysokoškolská léta patří k těm nejlepším a peprné historky z intrů a kolejí má v zásobě asi každý, kdo takové bydlení někdy absolvoval. Malé místnosti, v nichž se musíte tísnit s několika dalšími spolubydlícími, určitě uvíznou v paměti na dlouho. Podobně jako sami spolubydlící. Některé budete mít v živé paměti do konce života a některé si ani nevzpomenete. Jaké typy spolubydlících se na studentských ubytovnách vyskytují nejčastěji?

- Reklama -

1.Mr. Neviditelný

O tomhle spolubydlícím vlastně ani nevíte nebýt pár jeho věcí přítomných v pokoji. Chodí spát, když vy vstáváte a obráceně a když už je výjimečně v pokoji s vámi, tak byste si v klidu jej spletli s pokojovou kytkou. Je tak tichý, že ani nevíte, jestli ta vlastně ještě je nebo jestli odešel. Na spolubydlení je to vlastně ideál. Tedy nabýt strachu, že vás ten divný týpek zabije ve spánku.

giphy.com

2.Humusák

Pokud tím humusákem, který za sebou všude zanechává neumyté hrnky od kafe a špinavé ponožky, nejste vy, pak vás bude tenhle typ spolubydlícího opravdu vytáčet. Tenhle typ si libuje v pěstování plísní ve všem, co po sobě zanechal neumyté. Dost často zakopnete o jeho pohozené boty a taky budete možná muset snášet hlasité mlaskání, smrkání nebo další podobné libůstky. Povlečení na posteli nevymění, jak je rok dlouhý a s mýdlem a deodoranty se také příliš nepřátelí. Nejspíš se jej budete snažit zbavit už od počátku.

giphy.com

3.Maminčin mazánek

Výhodou maminčina mazánka může být to, že si vždycky přiveze zásoby dobrého jídla. Pokud se však nepodělí, je vám celkem k ničemu. Mazánci jsou otravní častými hovory s maminkami, někdy i nočním pláčem a také tím, že domů jezdí při každé možné příležitosti.

giphy.com

4.Extrovert

Možná se z něj stane váš nejlepší kamarád. Extrovert je hvězdou intru i koleje, vždycky prohodí slůvko s vrátným a možná si tak trochu dokáže zařídit i nějakou tu protekci. Hodně mluví a nabádá vás k různým aktivitám. Někdy to může být zábava, jindy vás to může otravovat, ale s tímhle spolubydlícím je každopádně vždycky zábava.

giphy.com

Kdo další vás může překvapit na intru nebo na koleji? Tyhle týpky najdete na následující straně. 


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.emefka.sk
SHARE