8 nechutných věcí, které dělají všechny dlouholeté páry! Děláte je také?

- REKLAMA -

Ačkoli je každý vztah odlišný a jedinečný, existují určité rysy, které mají společné všechny páry. Dnes se podíváme na 8 takových věcí.

- Reklama -

Někdy nezáleží na tom, jak osobitý je váš vztah, protože existují věci, které děláte stejně, jako jiné páry. Pokud jste se svým partnerem nějaký ten rok, je velice pravděpodobné, že jste v jeho či její společnosti uvolnění. A to až do takové míry, že se začnete chovat naprosto přirozeně.

Mnoho takových věcí byste si nedovolili například ani před vlastními rodiči. Nutno podotknout, že naprosto oprávněně, protože většinu těchto věcí nedělá člověk ani před těmi nejbližšími. Sepsali jsme pro vás tedy seznam věcí, které to jsou.

- Reklama -

1. Hovory z toalety

Ačkoli některé fyziologické potřeby mají ženy i muži stejné, jsou lidé extrémně stydliví, pokud jde o rozhovory ze záchoda. Zatímco v raných fázích vztahu se snažíme dělat vše pro to, aby náš partner nejlépe ani nezaznamenal, že jsme záchod navštívili, s přibývajícími léty si uvědomíme, že to prostě dělá každý. V dlouhodobém vztahu v rámci ušetření času začínáme ze záchoda s partnerem komunikovat.

2. Omezení holení

Když začínáme s někým randit, chceme, aby si myslel, že jsme dokonalí. A to i v ohledu pravidelného holení všech tělesných partií. Jak ale plyne čas a jste s partnerem déle, začnete si uvědomovat, že je to proces časově náročný, a tak ho začnete omezovat. Vašemu partnerovi to většinou ani nevadí, protože je na tom stejně.

Pokračujte na další stranu.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJzivot.tiscali.cz
SHARE