7 triků od bývalého agenta FBI, díky kterým se stanete o 100 % přitažlivější. Chcete být atraktivní pro druhé?

- REKLAMA -

Dnes se podíváme na to, jak se chovat, když se chcete někomu zalíbit. Jsou to malé detaily, kterých si ale náš mozek všímá.

- Reklama -

Dr. Jack Schafer, bývalý agent FBI, ve své knize s názvem Jak se zalíbit (The Like Switch: An Ex-FBI Agent’s Guide to Influencing, Attracting and Winning People Over) popisuje vzorec přátelství, ke kterému během svého zkoumání dospěl, a zákony přitažlivosti, které mohou každému člověku pomoci navázat nové vztahy a přimět okolí, aby mu důvěřovalo. Jeho metody byly po 20 let úspěšně využívány americkými zpravodajskými službami a na veřejnost se dostaly teprve nedávno.

My jsme pro vás vybrali ty nejjednodušší a zároveň nejúčinnější techniky, které vám mohou pomoci jak v práci, tak v osobním životě. Poděkujete nám později, teď již hurá do čtení!

7. Začněte mírným nakláněním hlavy

Všimli jste si, že ženy naklání svou hlavu na stranu častěji než muži? Muži podobnou metodu využívají v byznysu, když naopak zůstávají narovnaní, aby vyjádřili svou dominanci. V neformální komunikaci je mírný náklon hlavy znamením důvěry, ve zvířecím světě se pak krční žíla ukazuje jen tvorům, kteří jsou považováni za neškodné a milé.

Signály, které mají naopak negativní účinek: Protáčení očí se zakloněnou hlavou. I když člověk toto gesto udělá jako vtip, velmi často je vnímáno jako nepřátelské.

Pokračování na další straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.brightside.me
SHARE