7 způsobů, jak zjistit, že jste na někoho během 5 minut udělali dojem

Každému z nás určitě záleží na tom, abychom udělali na člověka, který nás určitým způsobem zajímá, dobrý dojem. Chceme udělat dobrý dojem na člověka, ke kterému jsme šli na pohovor, na člověka, který se nám líbí, nebo na člověka, se kterým chceme navázat přátelské pouto. Jak ale zjistit, jestli jsme na člověka opravdu udělali dojem?

0
6546

Už se vám určitě několikrát stalo, že jste přišli domů například z rande a nebyli jste si vůbec jistí, jaký dojem jste udělali. Pokud to však chcete zjistit, máme pro vás pár způsobů, díky kterým se vám to rozhodně podaří!

Naslouchá vám

Naslouchá vám a odpovídá na vaše otázky – Člověk, na kterého uděláte dojem, bude vždy odpovídat na vaše otázky a to ne pouhým “ano” nebo “ne”, ale vždy celou větou.

Zajímá ho váš názor – Pokud jste na člověka udělali dojem, bude rozhodně chtít slyšet vaše názory. Nebude vás přerušit, zatímco budete vyprávět a bude vám stoprocentně naslouchat.

Nakloní se k vám – Věděli jste, že řeč těla dokáže prozradit o člověku opravdu mnoho? Například takové naklonění hlavy k vám jasně naznačuje, že jste na daného člověka způsobili.

Pokračujte ve čtení na další straně!

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah