6 hádanek o neobyčejném Charlesovi, které vyřeší jen lidé s pořádným fištrónem

Seznamte se, toto je Charles. Život tomuto mimořádnému člověku kladl do cesty samé problémy a výzvy, se kterými se statečně vypořádal. Ve stáří však nedokázal uniknout hroznému osudu.

0
7334

Dalo by se také říci, že Charlieho život byl plný hádanek, které se nyní můžete pokusit rozluštit.

1.

Jako dítě byl Charles velmi nadaný, nicméně učitelé již měli své oblíbené žáky, a tak mu vždy dávali ty nejsložitější úkoly. Charles je ale vždy bravurně zvládl.

Úkol: Opravte tuto matematickou rovnici, aniž byste cokoli psali nebo hýbali číslicemi.

2.

Coby teenager si Charles často hrál sám. Jednou, když se procházel lesem, spadl do studny, která byla 30 metrů hluboká. Aby se dostal ven, lezl po kluzké zdi tempem 3 metry denně, nicméně v noci byl vždy již velmi unavený a spadl o 2 metry dolů. Nakonec se však ze studny dostal.

Otázka: Kolik dní mu trvalo vylézt ze studny?

3.

Když Charlesovi bylo 20, jeho přátelé se rozhodli si z něj vystřelit. Unesli ho, vysvlékli a umístili ho do opuštěné budovy bez oken a se zamčenými dveřmi. Na zdi visel papír s podmínkami pro propuštění. Uprostřed místnosti byla trubka, která trčela z betonové podlahy. Na dně trubky ležel pingpongový míček. Bylo nemožné dostat ho odtud pomocí jakýchkoli nástrojů, protože se v místnosti žádné předměty nenacházely. Charlesovi se to ale stejně podařilo.

Otázka: Jak Charles dostal míček z trubky?

Pokračování na další straně.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah