5 jak se dostat i z té nejbrutálnější kocoviny a nepozvracet se při tom.

- REKLAMA -

Kocovinu, též známou pod pojmy jako "kocák" nebo "kočka", zná asi každý, kdo někdy pozřel alkohol. Je tvrdou odplatou za dlouhý večírek. Přichází, aby nám dala najevo, že o své tělo se musíme starat i jinak, než proléváním svůdně chutnajících jedů.

- Reklama -

Bolavá hlava, svět kolem vás se točí, citlivé vjemy, zvracení, nemožnost pohybu… Nabízíme několik způsobů, jak se co nejrychleji dostat z tohoto ošklivého stavu, kdy proklínáte všechno kolem sebe i v sobě, a plánujete budoucnost bez alkoholu.

Prevence

Ještě než začneme, je důležité říct, že základem všeho je prevence. Hodně jíst, hodně pít (vodu, nealko), stejně tak alko drinky prokládat těmi nealkoholickými, přestat v pravou chvíli, dokázat si odříct “poslední” drink, to všechno může zabránit vzniku tzv. olbřímí kočky. Ale když už se nic z toho nestane a kocovina přijde, je třeba jí čelit, a to dalšími způsoby.

Tučné jídlo

Jak už bylo zmíněno, plný žaludek je nejlepší zbraní proti příchodu kocáku. A tučná jídla, to je dvojnásobně účinná obrana, a to i zpětná.

Než se vydáte na nějakou potenciálně dlouhou pitku, hoďte do sebe něco velkého a mastného, hranolky, řízky, smažený sýr…A když to nezvládnete před pitím, zkuste to aspoň po něm.

Když přijdete domů, cestou domů z fastfoodu nebo alespoň co nejrychleji po probuzení. Čím dřív se alkoholem prolezlé tělo zaplní nějakou tučnou krásou, tím líp.


Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJTynapady.cz
SHARE