4 zajímavé fakty o mužské sexualitě. Věděli jste o nich?

- REKLAMA -

Mužská sexualita je téma, které je opravdu otřepané. Dnes vám ale přinášíme pár faktů, o kterých jsme možná nevěděli.

- Reklama -

O těchto věcech se toho píše velmi mnoho, ale ve skutečnosti se stává, že nám často unikají důležité detaily a v konečném důsledku to může pak způsobit nemalý problém. Je dokonce vědecky dokázáno, že muži by se měly sexuálním praktikám věnovat pravidelně.

Nízká tendence užívání pohlavních orgánů dokáže u muže zapříčinit zmenšení penisu a samozřejmě i poruchy s erekcí. Zjistit to můžete až v pozdějším věku, proto si přečtěte ty nejdůležitější fakta, které pro vás mohou být impulsem na rychlou a snadnou prevenci.

1. Hladina testosteronu

Spánek je obecně prospěšný pro každého z nás. Pokud se na to podíváme i z pohledu mužů a optimální funkce jejich orgánů, platí to dvojnásob. Dobrý spánek pomáhá mužům obnovit normální hladiny testosteronu, které jsou pro sexuální aktivitu příznivé.

Pokud trpíte poruchami spánku, je větší pravděpodobnost, že můžete mít později erektilní dysfunkci. Tento fakt se samozřejmě nijak neprojeví na vaší schopnosti zvládnout repas turba, ale s ohledem na uspokojení partnerky to může být nepříjemné pro oba.

2. 20 až 40 milionu spermií na milimetr

Pokud se vám podaří vyprodukovat méně než 15 milionů spermií v semenu, tak už by mohly nastat menší komplikace ve schopnosti oplodnit vaši partnerku. Tyto věci se samozřejmě zjišťují u odborných lékařů, kteří vám řeknou přesné informace o vašich “produkčních” schopnostech.

Pokračování na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně