25 posledních fotografií před smrtí, při kterých si uvědomíte, že vaši blízcí tu nemohou být věčně.

- REKLAMA -
- Reklama -

Tohle jsou fotky lidí, kteří často netuší, že se jim v příštích hodinách nebo dnech stane něco nestandardního. Z některých je přicházející smrt cítit silně a zblízka, jinde by nám fotka nepřišla ničím výjimečná: kdybychom ovšem nevěděli, že jde o poslední fotku, kterou nejbližší daného člověka vyfotili, než je navždy opustil.

1. Dva bratři se loučí. Přijeli spolu autem, jeden jede dál, druhý vystupuje a jde do práce. Ještě toho dne ho srazí auto. Na poslední fotce si bezstarostně vyšlapuje směrem k silnici, která se mu stane osudnou.2. Mít svatbu bez otce? Ani náhodou! To si asi řekla mladá dívka, která se nechala doprovodit svým otcem na smrtelné posteli ke svatebnímu oltáři.

3. Tohle byl očividně veselý a bezstarostný chlapík, který rád fotil sám sebe v různorodých legračních variacích. Jeho poslední selfie vidíte vpravo dole, i tam působí, jak kdyby život byl peříčko a žádná událost neměla šanci jeho pohodu rozhodit. 

4. “Tohle je poslední fotka mé matky těsně po tom, co jsem se s ní rozloučila v našem rodném domě”, napsala k této fotografie asi třicetiletá žena.

5. Otec se loučí v nemocnici se svými dvěma dětmi. Další víkend zemře na rakovinu. 

6. září, New York. Den, kdy teroristé zaútočili na dvě věže Světového obchodního centra. Rozmazaná fotografie zachycuje mladého hasiče, který běží pomáhat s vyprošťováním a záchranou obyvatel města. I jemu se tento den nakonec stane posledním.

7. “Týden před svou smrtí pije po dlouhé době můj táta svoje neoblíbenější pivo, které jsem mu přivezl do ošetřovatelského domu”, tak zní krátký a výstižný popisek u této fotografie.

8. Po sedmdesáti letech manželství spolu leží na posteli. Jí je 96, jemu 100. Za hodinu od chvíle, kdy byla vyfocena tato fotka, ona zemře. 

Další smutné příběhy naleznete na následující straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJBorepanda.com
SHARE