Práce, láska, zdraví, rodina a finance. Co přinese rok 2019 lidem narozeným ve znamení Váhy?

- REKLAMA -

Tento článek je určen především těm, kteří jsou narození ve znamení Váhy. Podíváme se, co mohou tito lidé očekávat v roce 2019.

- Reklama -

Co mohou v roce 2019 očekávat ti, kteří jsou narození ve znamení Váhy? (23.9. – 23.10.)

Znamení Váhy

Milé Váhy, obdobně jako v minulém roce přináší i rok 2019 vašemu vzdušnému znamení mnoho dynamiky. Moudří ambasadoři nebes plující na svých vesmírných orbitech však signalizují, že veškerá pulsace a zkoušky ve vašem životě znamenají váš další růst.

Metodický Saturn není svou kvadraturou zrovna gentleman. Nicméně vás chce naučit zatnout zuby a budovat pozice, které pro vás mají být v budoucnu bezpečím. Cítíte, že jste zatím nedosáhli společenské příčky, po které toužíte? Pluto se pod tímto podepisuje rovněž kvadraturou a vybízí vás i za cenu velkého nasazení zdokonalit potřebné znalosti. A tohoto se svým sextilem ujímá sám Jupiter – mistr na rozšiřování obzorů!

Největším bonusem roku je však odchod Urana ze zátěžové opozice a tím končící salta mortale, kterými vám komplikoval život. Můžete na sobě začít víc pracovat a věřit cestě k sebezdokonalení bez pravoúhlých zatáček. Vesmír vám požehnal duší, která je okouzlující a elegantní – máte na to, abyste si vydobyli své místo na slunci!

Jak to budou mít Váhy v roce 2019 s láskou a vztahy? Na to se podívejte na další straně.


Pokračování na další straně