Práce, láska, zdraví, rodina a finance. Co přinese rok 2019 lidem narozeným ve znamení Panny?

- REKLAMA -

Tento článek je určen především těm, kteří jsou narození ve znamení Panny. Podíváme se, co mohou tito lidé očekávat v roce 2019.

- Reklama -

Co mohou v roce 2019 očekávat ti, kteří jsou narození ve znamení Panny? (23.8. – 22.9.)

Znamení Panna

- Reklama -

Milé Panny, také pro vás spouští v roce 2019 velká nebeská symfonie své zajímavé sonáty. Působivost tohoto díla tkví v pestrosti témat, strhující rytmice, hloubce a vzájemné vyváženosti všech těchto atributů. Virtuózní pasáže různých planetárních dobrodějů dávají na vědomí, že v tomto roce rozhodně není ticho!

Čeká vás mnoho dění, nicméně přímočarý Jupiter netají, že nejde o bezstarostný rozlet, ale spíše naopak. V jeho kvadratuře zní tóny náročnosti. Pro řadu věcí, které budete chtít, musíte překonat určité překážky. Naštěstí je zde perfektní dirigent, jímž je Saturn, a ten se stará o vaši vytrvalost a dostatečné rezervy energie, jeho oblíbený rytmus je důrazný a hluboký!

Neobyčejně plodným komponistou je Uran, který převléká svůj smoking a na rozdíl od minulého roku volí svěžejší a překvapivější střih. Svým trigonem směřuje k proměně vašeho JÁ a dává vám velký úkol – hledat nové, svobodnější cesty, jak procházet životem bez neustálých starostí.

Jak to budou mít Panny s láskou a vztahy? Na to se podívejte na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
( 1 z 5 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwoman.tiscali.cz
SHARE