18 starých fotek, které dětem ukázaly, že jejich rodiče byli mnohem víc „cool“, než si myslely…

V našich dospělých životech někdy přijde čas, kdy si uvědomíme, že naši rodiče byli mnohem více „cool“, než jsme během dospívání byli ochotni přiznat.

0
18571

Někdy například zjistíme, že náš dokonalý vkus na hudbu pochází právě od lidí, kteří nás vychovali. Pochopíme, že svůj módní styl jsme primárně zdědili po své mámě, a že za naši oblibu ve zkoušení nových jídel nesou zodpovědnost rovněž rodiče, kteří nás nutili sníst vše, co bylo na talíři.

A někdy, když máte opravdu štěstí, se vám podaří najít fotografie svých rodičů z dob, kdy jste ještě nebyli na světě. Při pohledu na tyto fotky může stát hned řada věcí. Nejspíš se budete smát jejich staromódním účesům a stylu oblékání, ale možná si také uvědomíte, že s vaší mámou byste klidně zašli pokecat a váš táta byl nejstylovějším klukem ve škole.

Procházení starých vzpomínek je tak či tak vždy zábava, při které mnohdy u svých rodičů objevíte úplně nové osobnostní stránky.

S námi se nyní můžete podívat na několik takových fotografických vzpomínek, které vás utvrdí v tom, že vaši rodiče mohli být v mládí stejně odvázaní a styloví jako vy!

„Tohle je moje máma v roce 1975 se svým Camarem, bylo jí 16 let.“

„Moje máma jede bosky na skateboardu,“ 1974.

„Můj táta jede bosky na skateboardu,“ 1982.

Pokračování na další straně.

- REKLAMA -
 

Sponzorovaný obsah