15 šílených zážitků lidí, kteří se vyspali s matkou nebo otcem svého nejlepšího kamaráda!

- REKLAMA -

Požádali jsme muže i ženy, aby se s námi podělili o své zážitky ohledně sexu s matkou nebo otcem svého nejlepšího kamaráda. Nečekali jsme to, ale zdá se, že takovou zkušenost má poměrně dost lidí! A jejich vyprávění jsou opravdu šílená!

- Reklama -

Každý má v kapse několik veselých historek, které rádi vypráví při každé příležitosti. Když se jich ale zeptáte na historky o sexu, všichni najednou mlčí jak hrob a červenají se! Takové historky si lidé raději nechávají pro sebe.

Jakmile ale zjistí, že se můžou svěřit zcela anonymně, jsou náhle mnohem sdílnější. A to je dobře! O tyhle historky byste totiž zaručeně nechtěli přijít!

- Reklama -

1) Party u bazénu

„Když mi bylo 22, vyspala jsem s otcem své nejlepší kamarádky. Jednoho dne mě pozvala, abych přišla do bazénu k nim na zahradu. Byla tam jen ona a její táta. Když jsem chtěla už odejít, pozvala mě kamarádka dovnitř na drink. Jenže zalezla do pokoje a už nevylezla. A tak jsem pila jen s jejím tátou. A vyspali jsme se spolu. Další den na mě byla kamarádka naštvaná a vyprovodila mě z domu. Od té doby jsme spolu nemluvily.“

Článek pokračuje na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
6
7
( 1 z 7 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJbuzzfeed
SHARE