12 nejšílenějších telefonátů na tísňové linky, které nechcete slyšet.

- REKLAMA -

Když se stane něco špatného, operátoři tísňových linek jsou obvykle ti první, kteří slyší volání o pomoc. Jejich úkolem je posoudit situaci, uklidnit volajícího a poslat mu pomoc. Nikdo nemůže popřít, že se jedná o náročnou a stresující práci. Jenže někdy se spíše než o nebezpečné situace jedná o situace kuriózní. O tyto bláznivé a mnohdy opravdu dramatické telefonáty se podělila jedna z amerických operátorek tísňové linky 911.

- Reklama -

1. „Ten rybář nemá licenci!“

„Volala jsem vám už před 10 minutami, kde jsou policisté?“ Ano, nějak takto vypadá klasický telefonát lidí mezi 50 a 65 lety věku, příměstských starousedlíků, kteří nejspíš nemají co jiného na práci.

Někdy jsou tito lidé horší než obyvatelé ghett. Když volají oni, alespoň se něco doopravdy děje. Jenže v tomto případě se jednalo o stížnost na to, že nějaký muž loví ryby bez toho, aniž by měl viditelné povolení na svém klobouku.

- Reklama -

Když na místo přijel policista a zjistil, že muž povolení měl, volající žena neustala ve stížnostech a řekla, že povolení bylo na vestě, kde by být nemělo. Poté si tito lidé ještě obvykle stěžují, že policie přijela bez sirén. Ano, takových telefonátů míváme hodně.

2. Ukradená zlatá rybka

Tito postarší lidé, jako v předchozím případě, mívají občas i legitimní stížnosti. Jedna velice nepříjemná dáma zavolala, že k ní přiběhly děti z ulice a ukradly jí její zlatou rybku z jezírka. Zřejmě měla s rodinou dětí nějaké problémy (což vzhledem k jejímu tónu hlasu není příliš překvapivé). Dodnes nemám tušení, co se s tou rybou stalo.

3. Stálí „zákazníci“

Někteří lidé k nám volají už celkem pravidelně, a proto pro ně máme už i přezdívky. Jedna žena, které přezdíváme Chicken Little (strašpytel) nám volá pokaždé, když sněží. Říká, že mraky vypadly z oblohy a my že je tam musíme vrátit zpět. Policisté jí proto říkají, že se jedná o mraky „navíc“, které se vrátí zpět, jakmile se obloha zase vyčistí. Obvykle to zafunguje a Chicken Little nám dá alespoň na chvíli pokoj.

Další šílené příběhy naleznete na následující straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
3
4
( 1 z 4 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJhttps://www.boredpanda.com
SHARE