10 šílených věcí, které ženy dělají pro zdraví a krásu. Tohle vám hlava nepobere!

- REKLAMA -

Říká se, že krása bolí. Ať už depilace chloupků, trhání obočí, či v horším případě plastické operace, vše má své úskalí. Některé ženy ovšem neví, kde v honbě za krásou přestat. Jak se říká, všechno má své hranice. Mrkněte na ty nejzvláštnější způsoby, které vám mají dopomoci ke kráse.

- Reklama -

1. Thajská šnečí maska

- Reklama -

Masku na obličej si dává kde kdo, aby měl hladkou pleť a žádné vrásky. Ale dokážete si představit, že byste po sobě nechali lézt šneky, aby vám svým slizem pleť vylepšili? V Thajsku se jedná o běžnou záležitost. Sliz pomáhá udržet pleť hladkou a pruř´žnou a lezoucí šneci zároveň provádějí vítanou masáž pokožky.

2. Apiterapie

Foto: Instagram/mademoisellebee06

Pokud se opravdu bojíte včelího bodnutí, pak byste se této proceduře určitě vyhnuli velkým obloukem. Apiterapie totiž spočívá v léčbě za pomoci včelích produktů včetně včelího jedu. Tato léčba pomáhá při boji s roztroušenou sklerózou, artritidou, různými infekcemi i pásovými opary. Někteří dokonce využívaj apiterapii k tomu, aby se zbavili své fóbie z včel. Pokud byste přeci jen chtěli vyzkoušet tuto léčbu, musíte se ujistit, že nejste na včely a jejich bodnutí alergičtí.

3. Peruánská delfíní terapie

Spousty různých druhů zvířat jsou využívány k různým terapeutickým účelům. Například v Peru si můžete užít terapii v podobě plavání s delfíny. To na rozdíl od šnečí masky nebo včelího bodnutí zní o dost lépe. Terapie probíhají v mořských aqvaparcích a nejčastěji si ji dopřávají těhotné ženy. Delfíni se přibližují k těhotenskému bříšku a vydávají vysokofrekvenční zvuky, které dokážou stimulovat mozek nenarozeného plodu.

4. Izraelská hadí masáž

Jedna z izraelských farem, jejíž součástí jsou i lázně, nabízí další z neobvyklých procedur. V hlavní roli jsou opět zvířata, tentokrát se jedná o hady. Procedura spočívá v tom, že je kolem vás vysypáno zhruba 6 hadů, kteří se po těle kloužou, ovíjejí jej a tím dělají masáž včetně masáže obličeje. Hadi jsou během procedury hlídáni, nejsou nebezpeční. Klienti uvádějí, že jim hadí masáže pomáhají při migrénách a ulevují bolavým svalům.

5. Maska z placenty

Foto: xo8cosmeceuticals

Maska z placenty je využívána v různých koutech světa, například i v Holandsku. Pomáhá hlavně při problémech s akné a dalšími kožními problémy. Právě Holandský fotbalový tým používal koňskou placentu. Nikoliv však k léčbě problémů s pletí, ale na vyvrtnuté kotníky.

Pokračujte na další stranu. 

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJwww.brightside.me
SHARE