9 selfie, po kterých následovala smrt, podívejte se na poslední okamžiky těchto lidí.

- REKLAMA -

Selfíčka jsou výdobytkem moderní doby a alespoň jednou za čas si každý nějaké pořídí. Někteří lidé je ale fotí tak často a v tak nevhodných situacích, že je to až může stát život, nebo zdraví. Pojďte se s námi na ně podívat.

- Reklama -

1. Hanna a Michal Mackowiakovi

Mladá rodina si se svými dětmi vyjela na dovolenou do Španělska. Líbila se jim hlavně zdejší příroda a kamenné útesy. Na jeden takový Hanna s Michalem chtěli vylézt a udělat si hezkou fotku. Bohužel se jim to nepodařilo a oba dva spadli dolů, zatímco se na ně dívali jejich nebohé děti.

Stačí chvíle nepozornosti a může být konec

2. Collette Moren a Ashley Theobald

Dvě nejlepší kamarádky si vyrazily na projížďku autem, protože jedna z nich se měla brzy vdávat. Chtěly si udělat selfie na památku a tak se řidička na malou chvíli přestala věnovat řízení. Chvilka nepozornosti ale stačila k tomu, aby se vybourali a budoucí nevěsta přišla o život.

Teď ještě ani netuší, co je za několik vteřin čeká

3. Gary Slok

Gary Slok se svou matkou letěli do Amsterodamu leteckou společností Malaysian airlines. Udělali si společnou fotku a bohužel i poslední, protože vzápětí bylo letadlo nad Ukrajinou sestřeleno a bohužel nikdo z nich nepřežil.

Je smutné, že za sestřelení letadla ani nebyl nikdo potrestán

Další příběhy posledních selfie najdete na následující straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
( 1 z 3 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJhttps://www.koule.cz/
SHARE