10 psychologických tipů, které z vás udělají skvělého společníka

- REKLAMA -

Neexistuje nic lepšího než poznávat nové lidi, kteří nás naplňují energií a ukazují nám další pohledy na život.

- Reklama -

Někteří lidé jsou však zarytí introverti nebo si na navazování kontaktu s cizími lidmi nevěří, a ochuzují se tak o spoustu životních zážitků.

My bychom s vámi proto chtěli dnes sdílet 10 jednoduchých tipů, které vám pomohou získat nové přátele, aniž byste u toho museli projít osobním traumatem.

1. Nevytvářejte si tolik domněnek

Ano, často si myslíme, že pro druhé nejsme dostatečně hezcí či vtipní. Máme pro vás ale dobrou zprávu. Všechno je to pouze ve vaší hlavě! Lidé jsou obecně mnohem přívětivější, než si myslíte.

- Reklama -

2. Nebojte se

Poznávání nových lidí může být mnohdy děsivá zkušenost. Čím více se budete snažit být vtipní a dobří vypravěči, tím méně se vám to bude dařit. Z toho vyplývá, že vždy buďte sami sebou a nepřetvařujte se.

3. Postupujte po malých krůčcích

Pokud si myslíte, že ještě nemáte dostatek sebevědomí, abyste mohli poznat velké množství nových lidí, začněte s něčím jednoduchým. Zkuste si například popovídat s někým novým v práci, abyste si procvičili své společenské dovednosti.

4. Musíte vytáhnout paty z domu!

Dobře, jste připraveni se socializovat. Kde jsou ale všichni ti noví lidé? Je jisté, že si musíte vyjít do společnosti. Zapojte se do kurzů, workshopů, skupin či společenských aktivit, které vás zajímají a kde můžete narazit na zajímavé lidi.

5. Udělejte první krok

Jakmile jste připraveni udělat si nové přátele, můžete skočit do ringu. Následující psychologické triky vám pomohou v komunikaci a budování dobrých vztahů.

Další skvělé tipy na další straně.

- Reklama -

Pokračování na další straně


1
2
( 1 z 2 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJBright Side
SHARE