10 nejhorších masových vrahů! Z toho, co lidem dělali, budete mít noční můry!

- REKLAMA -

Dnes se podíváme na příběhy 10-ti nejhorších sériových vrahů, kteří byli za svoje odporné činy odsouzeni. Některé tyto příběhy byly dokonce inspirací pro scénáristy k natočení filmu. Pojďme tedy rovnou na to!

- Reklama -

1. John Wayne Gacy

Tomuto muži se také říkalo “klaun zabiják”. Byl to otec a manžel ale zároveň sexuální delikvent. V roce 1968 byl odsouzen na 10 let vězení za sexuální napadení dvou dospívajících chlapců, ale pro jeho příkladné chování byl propuštěn na podmínku po pouhých 18-ti měsících. Rád se oblékal jako “Klaun Pogo” a dobrovolně vystupoval na dětských oslavách, průvodech a podobných společenských akcích. 

Mezi sousedy byl oblíbený a tak nikdo nečekal, že by mohl spáchat tak odporné zločiny, kterých se dopustil. Během šesti let od doby, kdy byl propuštěn z vězení, zavraždil neuvěřitelných 33 mladých mužů. Těla zakopával v přízemí svého domu, na dvoře a později, když mu docházelo místo, sypal těla do nedaleké řeky. Poté, co byl zatčen, Gary učinil doznání. Byl odsouzen a popraven v roce 1994.

2. Jeffrey Dahmer

Tento muž je jedním z nejděsivějších masových vrahů v historii USA. Jeho vraždy totiž byly spojeny se znásilněním, trháním těl, kanibalismem a nekrofilií. Během 13-ti let zavraždil 17 mužů a chlapců. Ačkoli se některým jeho obětem podařilo utéct, Dahmer nebyl chycen až do doby, dokud jedna z obětí při útěku náhodou nezastavila kolem projíždějící policejní hlídku.

V jeho domě byla pak nalezena řada znepokojivých objevů. Dahmer se snažil vytvořit “bezduchého sexuálního otroka” vrtáním do lebky dosud žijící oběti. Když oběť zemřela, Dahmer tyto mrtvá těla jedl, nebo s nimi souložil. Nakonec stanul před soudem a v roce 1994 byl ubit k smrti ostatními vězni v Columbii.  

Na další masové vrahy se podívejte na následující straně.


Pokračování na další straně


1
2
3
4
5
( 1 z 5 ) Další »
- REKLAMA -

Další témata
ZDROJpixer.cz
SHARE